Bize Ulaşın: 0 (232) 220 00 70 - bilgi@pestizmir.com.tr

SSS.

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanılan ilaçların insan sağlığına bir zararı yoktur. Doktorunuzun sizi uyardığı durumlar dışında sağlığınız tamamen kontrol altında.
Konut uygulamalarında evi terk etmeye sebep olacak bir durum bulunmamaktadır. İlaçlamaların çoğunda evinizde kalabilirsiniz. Pest İzmir operatörleri ilacın size zarar verebileceği ender durumlarda, sizi önceden uyaracaktır.
Kafeste ve akvaryumda yaşayan hayvanlar ilaçlamadan pek etkilenmese de kedi köpek gibi hayvanlar bu durumdan olumsuz etkilenebilir. Ancak onları güvenli bir bölgede tutarsanız ilaçlamadan olumsuz etkilenmelerinin önüne geçebilirisiniz.
İnsanın ortamda bulunduğu ilaçlamaların çoğu çocuklarımız için zararsız. Ancak bazı durumlarda yeni doğanlar bundan etkilenebilir. Böyle bir durumda ilaçlama operatörü sizi uyaracaktır.
İlaçlama sonrasında ilaçlarının kalıcı etkisinin devam etmesi için sulu temizliğin bir süre yapılmaması gerekir. Haşere aktivitesinin tamamen yok olduğundan emin olunduktan sonra temizlik yapılabilir. İlaçlama sonrasından bir süre temizlik yapılamayacağından, ilaçlama öncesinde temizlik yapılması önerilir.
Pest İzmir tarafından yapılan tüm işlemlerden sonra tarafınıza bir form verilecektir. Formda yapılan tüm işlemleri detayları ile görebileceksiniz.
Pest İzmir’in kullandığı ilaçlar ve ilaçlama yöntemleri bitkilerinize bir zarar vermez.
Back to Top